Posted in Produkty

Prší? Zabavte vaše dítě například pomocí ubrouskové techniky!

Občas není nic namáhavější, než vymyslet nějaký program na deštivý den. A o to těžší je to v případě, že musíme program vymýšlet pro děti. Záleží však na jejich věku. Od malička je důležité budovat jejich kreativitu. Pokud je vaše dítě starší než tři roky, můžete se doma zabavit například pomocí ubrouskové techniky. Dítě je v mnoha krát důležitým pomocníkem. V dítěti vzbudí nejen zájem, ale je natolik rozmanitá, že si bude moci vytvořit to, co bude samo chtít. Přinášíme vám tipy, jak nejlépe zabavit vaše dítě v případě, že vám počasí velmi nepřeje.

prostřeno

Činnosti, které vaše dítě rozhodně ocení


Existuje mnoho způsobů, jak dokážete zabavit vaše ratolesti, pokud za okny převládá ošklivé počasí. Vaše dítě vám může pomoci například něco chutné navařit nebo upéct. Můžete také hrát i různé společenské hry, při kterých se rozvíjí logika dítěte. Pokud byste upřednostnili něco kreativnější, můžete si kreslit či vyrábět něco zajímavého z papíru. Malování, modelování z plastelíny, stříhání či vybarvování – toto vše už určitě s vašimi dětmi doma děláte. Pokud však chcete dělat něco, čehož výsledkem bude předmět, který pro vás bude mít velkou hodnotu, vyzkoušejte například ubrouskovou techniku.

Ubrousková technika jako vrchol kreativity


Ubrousková technika představuje způsob, pomocí kterého se vaše dítě určitě zabaví. Záleží však na jeho věku. Do určitého věku vám může šikovně pomáhat, pokud je již ve věku, kdy zvládne aplikovat tuto techniku ​​i samo, určitě se potěší. Ubrousková technika patří mezi techniky, při které je kreativita využita na maximum. Při aplikaci této techniky budete potřebovat jen pár základních věcí, které však běžně najdete i doma. Pokud chcete, aby bylo vaše dílo trvanlivější, použijte kvalitnější materiály. Mezi základní výbavu patří ubrousky, speciální lepidlo na ubrousky, barvy na úpravu a v neposlední řadě dekorovaný předmět.

dekorace

Dekorovat můžete prakticky cokoliv, na co vám ve vaší domácnosti padne oko – nemusíte přitom vůbec kupovat žádné nové předměty. Využijte jednoduše to, co vám vaše domácnost nabízí a dejte i starým, nepotřebným věcem nový dech.
Zaujala vás ubrousková technika a chcete se o ní dozvědět více? V tom případě navštivte https://www.tvojeharmony.cz/, kde najdete mnoho rad a tipů, jak správně ubrouskovou techniku ​​vykonávat. Pobavíte se nejen vy, ale především vaše děti, které již nebudou během dlouhých, nekonečných dní znuděné.