Posted in Podnikání

Od zítřka jste podnikatelem

Opravdu by to bylo možné? A jak by se to dalo zařídit? Určitě ne běžnou cestou, kdy musíte vyřídit celou řadu registrací a přihlášení a na každém úřadě čekat na uplynutí jednací lhůty. Jak začít podnikat co nejdříve, když už máte dojednané zakázky a nemůžete čekat? S námi! Ready made společnost znamená, že už někdo místo vás učinil patřičné kroky a vyřídil vše podstatné. Na vás nyní čeká firma, která byla založena pouze pro účel prodeje a nemá tak žádnou negativní historii, nebo nesplacené závazky. Vy si jen vyberete z již založených společností tu, která vám bude nadále sloužit. Vaše podnikání může začít velmi brzy a nemusíte se obávat toho, že byste nestihli včas dokončit dojednané zakázky.

busines
 
Byla tam nepříjemná úřednice
Pořád se nám to stává, jdeme něco vyřídit a na úřadech za přepážkami nejsou ochotní nám pomoci. Odkážou nás jen na prostudování zákona, nebo směrnic, případně přečtení podrobných pokynů. Asi jsme zrovna přišli ve chvíli, kdy pan úředník, nebo paní úřednice, spěchá na oběd. I vám se stávají podobné situace při návštěvě úřadů? Tak si představte, kolik nejrůznějších jednání na úřadech budete muset absolvovat, než se vám podaří registrovat novou firmu a začít své podnikání. A nepříjemné jednání na úřadech bohužel není to nejhorší, co vás může potkat. Velkou překážkou jsou zejména čekací lhůty na nejrůznější registrace. Během té doby vám unikne celá řada obchodních příležitostí! Nepromarněte svoji šanci a zjistěte si, zda váš začátek podnikání nemůže vypadat jednodušeji. S námi může!

školení
 
Nabízíme k prodeji již založené obchodní společnosti, které mají všechny potřebné registrace již vyřízeny. Podnikání může začít za několik krátkých dní, jen co si vyberete společnost a v pohodlí naší kanceláře vyřídíte nutné náležitosti. Se vším vám poradíme!