Posted in Domov

Nová a útulná ložnice

Nejdříve by bylo dobré si říct, že v této místnosti, i když se to nezdá, trávíme mnoho času. Každou noc a občas i přes den, když si potřebujeme oddechnout, dospat probdělou noc anebo jen tak lenošit. Také je to místnost pro partnery, kde si nejčastěji užívají intimní chvilky. Proto by tento pokoj měl být pohodlný a zařízený tak, aby vyhovoval Vašim potřebám a představám. Pokud se zde totiž budete cítit nepříjemně, místnost bude mít například chladné barvy na zdech, tak je možné, že to bude špatně působit na Vaši psychiku a Vy například budete špatně usínat. A to nikdo nechce, proto je důležité si zařídit vše tak, aby pro Vás bylo příjemné, pohodlné a cítili jste se zde uvolněně.
moderní ložnice
Je dobré si předem promyslet, jak asi chceme, aby pokoj vypadal. Jestliže máme zájem m o moderní a luxusní designerské prvky můžeme se obrátit na nějakého bytového designéra, který nám dá pár návrhů. Pokud se spolehneme na vlastní mysl a fantazii, můžeme si vše navrhnout samostatně. Využít inspirace na internetu, v knihách nebo přímo v obchodě, kde mají již nějaké pokoje postavené je skvělým nápadem. Získáte představivost o tom, jaké produkty se nachází v prodejnách.
Začít bychom měli u zdí a u podlahy. Zdi by měli mít barvu takovou, aby vyhovovala oběma partnerům. Můžeme využít tapet, které se dobře aplikují a v dnešní době mají i dobrou životnost. Samozřejmě ale můžeme vsadit na klasiku – barvu. Na podlahu můžeme umístit koberec, plovoucí podlahu anebo jiný druh. Stačí se podívat například do knihy od Ikei, kde máme inspiraci všeho možného.
pár v posteli
Nábytek v ložnici by měl ladit s celkovou atmosférou ložnice. Dejte si záležet na dostatku úložného prostoru a u postele na kvalitní matraci. Další doplňky už jen doplňujte podle designu, který jste zvolili jako základní. Snažte se nerozbourat dojem z celého pokoje kombinací různých stylů.