Posted in Sport

Doskákejte si ke skvělým narozeninám!

Zase další narozeniny. Zdají se být tak časté, že i Vám už začíná připadat, jako by se jejich průběh stále opakoval. Všichni sedí, povídají si a cpou se narozeninovým dortem. Nic moc speciálního. Proč by si zrovna tuhle oslavu měl někdo pamatovat, když příští rok to bude naprosto totéž? Řekněte si dost!
JUMP PARK je vším, co hledáte, pokud už Vás přestal bavit stereotyp a konečně chcete Vašemu dítěti zajistit oslavu, na které se skutečně pobaví.
Zaskákejte si na trampolínách nebo si zablbněte v pěnových kostkách. A nemějte strach, u nás se pobaví naprosto každý!chlapec dovádějící na trampolíně
V jumpparku rovněž získáte spojence v podobě trenéra. Ten vymyslí Vašemu dítku program, který bude stát opravdu za to! Navíc díky němu nebudete muset trnout strachy, jestli se všichni vrátíte v pořádku domů.
Každý rok se musíte celý den ohánět v kuchyni, abyste pro rodinu připravila náležité občerstvení? I s tím je konec! U nás máte k dispozici nejrůznější pamlsky pro děti a kávu pro dospělé. Dokonce si i můžete přinést dort nebo si nechat připravit občerstvení podle vlastních požadavků.
Proč své dítě neustále trestat za to, že chvíli neposedí, když na dětské oslavě narozenin Praha praha.jumppark.cz může díky tomu získat nezapomenutelný zážitek? Areál je totiž místem, kde energická povaha a veselý duch zajistí spoustu smíchu a legrace. Nenechte si to ujít!ženy u narozeninového dortu
Kde je psáno, že musíte být nudný a upjatý rodič, jako Vaši známí? Ukažte svému dítěti a přátelům, že se umíte i bavit! Skákejte, smějte se a užívejte si.
Pokud navíc patříte mezi ty, kteří se vždycky po narozeninových oslavách děsí stoupnout si na váhu, buďte bez obav. Na téhle totiž budete mít tolik pohybu, že na nějakém kusu dortu nebude vůbec záležet.
Proto řekněte ne nudě a přijďte se k nám královsky pobavit. Vaše ratolest bude radostí bez sebe. Nakonec budete odcházet nejen plní energie, ale také s nově nabytým zážitkem, na který budete jako rodina ještě dlouhou dobu vzpomínat!