Posted in Produkty

Čím méně nábytku doma máte, tím lépe


Chcete, aby váš byt působil čistě a uklizeně, abyste měli všechny věci na svých místech a zároveň, aby vám zůstalo také mnoho místa pro vás?
V tom případě si musíte při zařizování jeho interiéru dobře promyslet, jaké si pořídíte úložné prostory. A nejde jen o to, vybavit byt dostatečným množstvím nábytku, ale naopak také o to, abyste takového nábytku doma neměli příliš – i v takové situaci může nastat problém.
Domovy zahlcené nábytkem možná nemají nouzi o úložný prostor, nicméně ani v případě, kdy je vše uklizeno, nevypadají příliš pěkně – zkrátka proto, že jsou doslova přeplněné věcmi, takže máte pocit jako byste se ocitli na staré půdě, kde se nedá hnout.vybavení kuchyně.jpg
Pokud si tedy vybíráte nábytek do interiéru, mějte na paměti, že je vhodné mít doma spíše méně kusů nábytku, než více. Interiér bude působit více vzdušným a uklizeným dojmem a vám se doma bude lépe pohybovat.

Máte obavy, že nebudete mít všechny své věci kam dát?

I taková situace má řešení. Pokud jste si vědomi toho, že máte opravdu hodně oblečení, sportovního vybavení, spotřebičů, a jiných věcí, pak se vám vyplatí investovat do skříně na míru http://www.sten-skrine.cz/, třeba té v podobě vestavěné skříně.
Můžete ji postavit, kde vás jen napadne, anebo ještě lépe, můžete ji do stávajícího prostoru šikovně zabudovat. Pro její umístění můžete vyhradit naprosto libovolný kout ve vašem domě, ale skvěle se vejde i do prázdného prostoru podél dlouhých stěn. A díky tomu, že dokáže svěřené místo využít až do posledního milimetru, a to jak zprava doleva, tak i od podlahy až po strop, získáte opravdu velký objem místa pro vaše věci.různé typy skříní.png
A také získáte kus nábytku přesně podle vašich představ. Nejen vnitřní uspořádání polic, ale také vnější strana bude taková, jakou ji chcete mít. Ať už dáváte přednost laminu, dřevu anebo třeba modernímu potištěnému mléčnému sklu.